pozadí
Jazz Tibet Club
Restaurace
Music Menu Vine
DĚKUJEME
Soundcraft by Harman
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR AUDIOMASTER CZ
Audiomaster
Najdete nás na Facebooku
|
  .: WIFI připojení zdarma :: Nejbližší koncert: 27. 11. BIG BAND ŽEROTÍN (jazz/funk/soul) :.  
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
3. 11.
NEIL COWLEY TRIO (UK)
Exkluzivní koncert tria nezaměnitelného pianisty, jehož party zdobí desky zpěvačky Adele
28. 11.
PORTICO (UK)
Proslulá britská nu-jazzová formace neustále objevující nové hudební světy

3. 11. — pondělí — 20:00250/300 Kč

NEIL COWLEY TRIO (UK)

Neil Cowley Trio rozhodně není typické jazzové trio. Oslňující britský skladatel a klavírista Neil Cowley vytváří hluboce podmanivou a strhující hudbu, která je poetická a křehká, velkolepá a vznešená i nespoutaná a divoká. Jeho instrumentální hudba odkazuje na Clauda Debussyho a Steva Reicha, stejně jako na Spiritualized a Arcade Fire, a je silná natolik, že zcela bourá běžné vnímání žánru. Její čiré emoce a energie ohromí milovníky jakékoli hudby.
Odkazy: www.neilcowleytrio.comNeil Cowley Trio na YouTube

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET


8. 11. — sobota — 20:0080 Kč

OLIVIE & band

Koncert mladé olomoucké zpěvačky s nezaměnitelným hlasem, který propůjčuje coverům známých skladeb světového popu.


12. 11. — středa — 19:00 

BUJABÉZA + THE KOUBAND

Dvojkoncert olomouckých kapel. Bujabéza se svou tvorbu zaměřuje na nepříliš známé moravské písně, které obléká do folkrockového kabátu, ale i na autorské písně. The Kouband je uskupení mladých, nadšených muzikantů, kteří propadli kouzlu jazzu.
Pronájem, pořádá Jan Sítař. Odkazy: www.bujabeza.cz


17. 11. — pondělí — 20:00zdarma

KLUBOVÁ NOC FESTIVALU SVOBODY: ČANKIŠOU

Připojili jsme se k Festivalu svobody, pořádanému o.p.s. Opona.
Letos uplyne 25 let od sametové revoluce, díky které žijeme již čtvrtstoletí ve svobodné společnosti. Chceme si tedy připomenout, jak a díky komu jsme svobodu získali a hlavně to, že ji máme. Můžeme svobodně mluvit, psát, cestovat, studovat. Vážíme si toho a chceme společně tyto úžasné možnosti náležitě oslavit. Vzpomeneme na to, co se před pětadvaceti lety událo a uvědomíme si, jak cenná pro nás všechny svoboda je.
Hudební skupina Čankišou, pro Jazz Tibet Club trochu netypický host, patří se svým impozantním a hutným etno-rockovým zvukem ke špičce domácí world music. Během své existence procestovala řadu zemí, od ostrova Réunion v Indickém oceánu až po Pakistán. V roce 2010 si jako jediný český zástupce zahrála na prestižním festivalu Sziget v maďarské Budapešti. Za svou desku Lé la Čankišou získali nominaci na hudební cenu Anděl 2008 v kategorii world music. Sedmičlenné kapele vévodí hlasem i postavou impozantní zpěvák Karel Heřman. Pestrá směs tradičních a exotických nástrojů vytváří bohatou a energickou hudbu inspirovanou etniky celého světa.
Ve spolupráci s Opona o.p.s. Odkazy: www.festivalsvobody.cz


18. 11. — úterý — 20:00zdarma

JAM SESSION

Jam session olomouckých jazzových muzikantů a jejich hostů.


20. 11. — čtvrtek — 20:00250/300 Kč

LENKA DUSILOVÁ A BAROMANTIKA: V hodině smrti

Letošní laureátka ceny Anděl v kategorii Zpěvačka roku Lenka Dusilová už mnohokrát potvrdila, že patří ke špičkám naší hudební scény. S kapelou Baromantika představí zbrusu nové album pojmenované V hodině smrti, považované za jedno z nejlepších tuzemských alb letošního roku.
Odkazy: www.lenkad.com

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET


22. 11. — sobota — 19:00 

BENEFIČNÍ IMPROVIZACE PRO SDRUŽENÍ ŠANCE

Tradiční, již pátý benefiční večer pro hematologicky a onkologicky nemocné děti pořádaný Sdružením Šance ve spolupráci s Jazz Tibet Clubem. Zápas v divadelní improvizaci mezi týmy z Olomouce, Prahy a Valašského Meziříčí. Výtěžek z akce bude věnován dětskému hemato-onkologickému oddělení Fakultní nemocnice Olomouc.
Odkazy: www.sancecz.orgwww.improliga.cz


25. 11. — úterý — 19:00 

SVERVOU + CHERNOBYL GENERATION

Společný koncert olomouckých kapel.
Pronájem, pořádá Jan Srostlík.


26. 11. — středa — 18:00zdarma

MLADÁ KREV

Mladý školní orchestr ZUŠ Žerotín s repertoárem plným balad.
Pořádá ZUŠ Žerotín. Odkazy: www.zus-zerotin.cz/mlada-krev


27. 11. — čtvrtek — 18:00zdarma

BIG BAND ŽEROTÍN

Orchestr ZUŠ Žerotín zaměřený na jazz, funk, r'n'b či soul.
Pořádá ZUŠ Žerotín. Odkazy: www.bigbandzerotin.cz


28. 11. — pátek — 21:00350/400 Kč

PORTICO (UK)

Proslulá britská nu-jazzová formace neustále objevující nové hudební světy. Portico (dříve Portico Quartet) jsou Milo Fitzpatrick, Duncan Bellamy a Jack Wyllie a hostující Jono McCleery. Jejich připravované album vyjde u legendárního labelu Ninja Tune v březnu 2015. Oproti dřívějšímu hudebnímu projevu je tvorba Portico více elektronická, ovlivněná tvůrci převážně elektronické hudby jako jsou Burial či Mount Kimbie, případně zvukovými experimentátory typu Flying Lotus. Hudba Portico je velice intimní, v kombinaci s elektrickými efekty navýsost individuální a jedinečná. Portico Quartet byl v roce 2008 nominován na prestižní cenu Mercury, vedle takových hvězd jako Radiohead či Rachel Unthank.
UPOZORNĚNÍ: Koncert začne ve 21 hodin. Kapela přiletí z Paříže do Prahy až ve 3 hodiny odpoledne, a přesun do Olomouce s následnou zvukovou zkouškou se tak nedá zvládnout v čase, na který jste u nás zvyklí. Z toho důvodu bude také klub přístupný namísto v 19 až ve 20 hodin. Prosíme, počítejte s tím, velmi neradi bychom vás vystavili dlouhému čekání v chladném zimním počasí. Děláme všechno pro to, abychom zabránili dalšímu zpoždění, případné zdržení letu a vlaku však neovlivníme. Prosíme o pochopení. Věříme, že samotný koncert vám to vynahradí. Těšíme se na vás!
Odkazy: www.porticomusic.co.ukPortico na SoundCloud

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET