pozadí
Jazz Tibet Club
Restaurace
Music Menu Vine
DĚKUJEME
Soundcraft by Harman
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR AUDIOMASTER CZ
Audiomaster
Najdete nás na Facebooku
|
  .: WIFI připojení zdarma :: Nejbližší koncert: 27. 9. Festival VZáří: 100°C (indie/rock) :.  
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
3. 11.
NEIL COWLEY TRIO (UK)
Exkluzivní koncert tria nezaměnitelného pianisty, jehož party zdobí desky zpěvačky Adele
13. 10.
REBEKA (PL) + MONIKINO KINO (SK/CZ)
Vycházející hvězda polské hudební scény

8. 9. — pondělí — 20:00100/150 Kč

Festival Přesahy: RICKOLUS (USA) + LETO

Akustická kytara, velký buben, tamburína, sada foukacích harmonik, k tomu v nejlepším slova smyslu chytlavá melodika a také skromnost... Bezprostřední, sympatický písničkář Rickolus patří ke kolektivu muzikantů kolem labelů Fake Four / Circle Into Square, který už představil řadu pozoruhodných projektů, mj. Astronautalis, Cars & Trains, či Bleubird, kteří v minulosti v Jazz Tibet Clubu vystoupili. Rickolus (vlastním jménem Richard Colado) ale na rozdíl od většiny svých kolegů neexperimentuje na poli alternativního hip hopu – jeho doménou je lo-fi folk. Aktuální dvoualbum „Troubadour“ nadchne třeba příznivce Becka, Sebadoh, Pinback, ale ve zvuku Rickoluse najdete i poklonu starým folkovým mistrům. „Je to nejtalentovanější chlapík, jakého znám,“ skládá mu poklonu Astronautalis, pro kterého Rickolus napsal písničku Measure The Globe na ceněném albu This Is Our Science.
Role předkapely se zhostí slezské duo Leto, jehož vinylový debut Zbytky ozářených ploch vyšel nedávno na kultovním labelu Silver Rocket. Manželská dvojice, usazená v Olomouci, hraje intimní elektro-pop: „Malé příběhy, malé zvuky, velké vášně, velká slova. Z nekonečného napětí mezi dvěma póly se rodí krása, která nepolíbí každého. A jestli něžně osloví právě tebe, ber to jako privilegium.“
Odkazy: www.iamrickolus.tumblr.com

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET


27. 9. — sobota — 21:30100/120 Kč

Festival VZáří: 100°C

Z divokého západu, konkrétně z Mariánských Lázní, vzešla před lety nezaměnitelná skupina 100°C. Po třetí desce Brant Rock se její členové rozutekli a když se po pěti letech opět shledali, zúročili uplynulý čas na zbrusu novém albu Freaky Boys. Specifický hudební projev kapely, která hojně užívá i dechových nástrojů, se postupně přiblížil až k tanečně znějícímu funku s vlivy hiphopu, drum and bassu, breakbeatu či housu. Koncert je součástí programu 4. ročníku festivalu světla a videomappingu VZáří.
Pořádá: ARTnative. Odkazy: www.100c.czwww.vzari.cz

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET